Pneuservis

Autoservis Viktorín - pneuservisAutoservis Viktorín ponúka odbornú výmenu kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov.

V rámci individuálneho prístupu k zákazníkovi sú naši mechanici ochotní a schopní odborne poradiť pri výbere pneumatík pre vaše vozidlo.

Rýchloservis

Rýchloservis je balík služieb, ktoré sa pri klasických pneuservisných službách bežne neposkytujú, avšak veľmi úzko súvisia s pneumatikami a bezpečnosťou. Ide o kontrolu tých častí automobilu, ktoré vplývajú na životnosť pneumatík, ekonómiu prevádzky vozidla a predovšetkým na bezpečnosť jazdy.

Mimosezónne uskladnenie pneumatík

Autoservis Viktorín - pneuservisMimosezónne uskladnenie pneumatík poskytujeme pre uľahčenie vašej manipulácie s pneumatikami pri sezónnej výmene. Ak nemáte vhodné vlastné priestory na uskladnenie pneumatík, radi vám podáme pomocnú ruku a pneumatiky uskladníme u nás.

Doplnkový sortiment

Okrem základnej komodity pneumatík na našich predajniach ponúkame motoristom aj plechové a zliatinové disky, pneumatiky, oleje, olejové filtre a ďalší sortiment.

 
Otváracie hodiny
Po - Pi:8:00 - 17:00
So - Ne:zatvorené