Lakovanie automobilov

Autoservis Viktorín - lakovanie automobilovDominantnou oblasťou autoservisu Viktorín je lakovanie automobilov. Zameriavame sa na lakovanie osobných automobilov, lakovanie úžitkových vozidiel, lakovanie motocyklov, lakovanie nákladných vozidiel a kamiónov. Lakujeme tiež pre priemysel.

Sme vybavení dvomi modernými striekacími boxami Saico a Termomekanika. Máme vlastnú profesionálnu miešačku farieb značky RM. Pracujú u nás vyškolení profesionáli v oblasti lakovania automobilov, ktorí sú schopní preniesť akúkoľvek vašu predstavu do reality.

Ako jediný na Slovensku sa špecializujeme na lakovanie automobilov a motocyklov autolakmi Carizzma R-M®.

O kvalite našej lakovníckej práce svedčí spolupráca s autorizovanými servismi značiek Mercedes Benz, Volvo, Fiat, BMW a Ford. Používame ekologické, vodou riediteľné farby. Lakujeme osobné automobily, úžitkové vozidlá i motocykle, priemyselné stroje, nákladné automobily, komióny a ťahače.

Poznáme dôležitosť firemného vozového parku, preto okrem kvality kladieme dôraz aj na dobu lakovania automobilov. Ak sa rozhodnete pre nás, zaručujeme lakovanie automobilov v krátkom čase.

Prečo sa rozhodnúť pre lakovanie automobilov našou firmou?

Autolaky CARIZZMA

Autoservis Viktorín - carizzma logo Status firmy R-M® ako lídra v oblasti popredajového striekania a lakovania automobilov stále rastie. Táto značka prináša od roku 2003 (v Európe od roku 2008) nový rad produktov, určených pre osobné automobily a motocykle, ktorý je šírený pod názvom CARIZZMA by R-M®.

Autoservis Viktorín - carizzmaCarizzma R-M® sú prvé ekologické autolaky, nakoľko sú riedené iba vodou. Ich jedinečnosť však nie je iba v ekológii. S produktami radu Carizzma R-M® je možné získať vzhľad vozidla úplne podľa vašich predstáva a chuti. Naplňte svoje predstavy a zvýšte svoju Carizzmu.

S autolakmi Carizzma R-M® sa jednoducho pracuje, sú použiteľné na automobily, motocykle, lode, bicykle a určené pre všetkých tých, ktorí chcú, aby ich vozidlo bolo jedinečné.

Autoservis Viktorín - carizzma Carizzma R-M® sa vyrábajú v ôsmich základných farbách. Miešanim je možné vytvoriť približne nekonečný počet odtieňov. Keďže Carizzma R-M® je časťou produktovej rady Diamond, môže sa pre získanie ešte vačšieho počtu variácií miešať aj so základnými farbami rady Diamond Bases.

Autolaky Carizzma R-M® sa vyznačujú čistými a jasnými farbami. Vyrábajú sa v ôsmich základných farbách. Miešaním týchto farieb je možné vytvoriť približne nekonečný počet odtieňov. Keďže Carizzma R-M® je časťou produktovej rady Diamond, môže sa pre získanie ešte vačšieho počtu variácií miešať aj so základnými farbami rady Diamond Bases.

Základné farby Carizzma R-M®

Pridávaním rôznych prvkov je možné dosiahnuť prekvapujúce optické efekty. Pre dosiahnutie týchto efektov sa používajú rôzne pigmety, kryštály a púdre.

Brilantnosť, jednoduchosť, ekonomickosť, jedinečnosť. Charakteristické pre Carizzma R-M®.

Autolaky Carizzma R-M® sú odporúčané svetovými výrobcami automobilov Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Chevrolet, Chrysler, Fiat, Ford, Hyundai, Lancia, Mercedes Benz, Mini, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Saab, Seat, Škoda, Smart, Vauxhall, Volkswagen...

Ak túžite vedieť viac o lakoch Carizzma R-M® a ich možnostiach, zavolajte nám, alebo nás navštívte osobne v našej preádzke v Dežericiach.

Autoservis Viktorín - carizzma Autoservis Viktorín - carizzma Autoservis Viktorín - carizzma


Užitočné odkazy:
www.carizzmacolors.com (EN)
www.carizzma.net (EN)
 
Otváracie hodiny
Po - Pi:8:00 - 17:00
So - Ne:zatvorené